Hizmetlerimiz

Elektronik güvenlik sektöründe SABTE T.B.’i farklı yapan özelliklerinin başında, müşterilerine sunduğu kusursuz hizmetler vardır. Uzman mühendisleri ve yetkin teknik personeliyle en iyi ürünü en iyi hizmet ve projeyle birleştirmek SABTE T.B.’in kurum felsefesinin temelinde yatmaktadır.

Proje aşamasında ve sonrasında 7 gün 24 saat müşterilerinin yanında olan SABTE, dinamik çalışma modeli ve teknolojik inovasyona verdiği önem ile fark yaratmaktadır. Müşterilerinin beklentilerine üst seviyede çözüm sunmak amacıyla keşif ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz

Gücümüzü hizmet değerlerimizden alıyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri konusunda, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler geliştirmek üzere, ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekten başlayarak en uygun çözümün hazırlanması, projede kullanılacak ürünlerin temini, sistem montajlarının yapılması, sistemin kullanımı hakkında kullanıcıların eğitimi, yetişmiş ve güçlü teknik personeli ile 7/24 kesintisiz teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Proje DanışmanlığıProje Danışmanlığı

Keşif ve AnalizKeşif ve Analiz

ProjelendirmeProjelendirme

Risk Analizi RaporuRisk Analizi Raporu

EntegrasyonEntegrasyon

Kablolama ve Diğer Alt Yapı KurulumuKablolama ve Diğer Alt Yapı Kurulumu

Sistem, Cihaz Temini ve MontajıSistem, Cihaz Temini ve Montajı

Eğitim ve Devreye Alma HizmetleriEğitim ve Devreye Alma Hizmetleri

Satış Sonrası Teknik Servis ve BakımSatış Sonrası Teknik Servis ve Bakım

Garanti HizmetleriGaranti Hizmetleri

Periyodik Bakım HizmetleriPeriyodik Bakım Hizmetleri

Yedek Parça TedarikiYedek Parça Tedariki

24 Saat Teknik Servis Hizmetleri24 Saat Teknik Servis Hizmetleri

SABTE olarak, nitelikli iş gücü ile bu iş gücüne ihtiyaç duyan yurtiçi ve yurt dışındaki bankalar, finans kurumları, perakende ve mağaza zincirleri, uluslararası firmalar, holdingler, konut ve yaşam alanlarına elektronik güvenlik sistemleri hizmeti verecek yeterliliğine sahip ve SABTE kalitesinde uzmanlık sunmayı vaat eden dinamik bir firmayız.

Mühendislerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirdiği güvenlik standartlarını en üst düzeyde tutan projelerle, elektronik güvenlik sistemleri konusunda eşsiz çözümler sunmaktadır.

Danışmanlık ve projelendirme ile başlayan bu bağ; uluslararası marka bilinirliğini kanıtlamış ürünlerin temini, kurulumu, kullanıcıya ürün kullanımı hakkında eğitimi ve 7/24 kesintisiz teknik destek ile devam etmektedir.

Hizmet Alanlarımız

“Müşterilerimizin güvenini en büyük güvence olarak görüyoruz.”

Küçük veya büyük proje diye ayırım yapmaksızın her proje için büyük düşünür ve tüm elektronik güvenlik ihtiyacını karşılayan çözümler ve hizmetler sunarız

Banka ve FinansBanka ve Finans

Kamu KurumlarıKamu Kurumları

Perakende ve HizmetPerakende ve Hizmet

Eğitim, İnşaatEğitim, İnşaat

Sağlık ve SporSağlık ve Spor

Sanayi ve EnerjiSanayi ve Enerji

OtomotivOtomotiv

TelekomünikasyonTelekomünikasyon

Medya ve SanatMedya ve Sanat

TekstilTekstil

EmlakEmlak

Lojistik ve UlaştırmaLojistik ve Ulaştırma

Turizm ve EğlenceTurizm ve Eğlence

TOP